Orion OA80EC-UR-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA80EC-UR-1WB
Vierkante ventilator Tubeaxial 110/220VAC - 80mm L x 80mm H Bal 39,0 CFM (1,09m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$28,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA80EC-UR-1WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 110/220VAC |
| Luchtstroom: | 39,0 CFM (1,09m³/min) |
| Lawaai: | 32,0dB |
| Vermogen (watt): | 1.50W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA80EC |
| Afmetingen: | Vierkant - 80mm L x 80mm H |
| Statische druk: | 0,220 in H2O (54,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage, elektronische schakeling (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | EC VENTILATOR 80X38MM 85-265VAC 39CFM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 110/220VAC - 80mm L x 80mm H Bal 39,0 CFM (1,09m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 85 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA80EC-UR-1WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.