Orion OA80AP-11-1WS ventilator
Artikelnummer:
OA80AP-11-1WS
Orion Ventilatoren OA80AP-11-1WS AC ventilator 115V 80x80x38mm 31CFM 12W 29dB 3000RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$19,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA80AP-11-1WS |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 28 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 3,2 x 3,2 in ; 80 x 80 mm |
| Dikte bij benadering: | 1,5 in ; 38 mm |
| Type lager: | Mouw |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 50 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -10 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 36 dBA |
| Vermogen: | 9 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| RPM: | 2900 TPM |
| Serie: | OA80AP-serie |
| Speciale kenmerken: | Alle metalen |
| Grootte: | 3,15 x 1,5 (80 x 38) In. (mm) |
| Snelheid: | 3000 OMW/MIN |
| Statische druk: | 0,19 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 0,62 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
36 dBA |
| Luchtstroom |
28 CFM |
| Stroom |
9 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3000 OMW/MIN |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA80AP-11-1WS Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.