Orion OA60EC-UR-1WBIP68A ventilator
Artikelnummer:
OA60EC-UR-1WBIP68A
Buisaxiale ventilator 95 ~ 264VAC Vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 19,5 CFM (0,546m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$32,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA60EC-UR-1WBIP68A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 95 ~ 264VAC |
| Luchtstroom: | 19,5 CFM (0,546m³/min) |
| Lawaai: | 31,0dB |
| Vermogen (watt): | 2.40W |
| RPM: | 3950 RPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA60EC |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 0,170 in H2O (42,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische schakeling (EC), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, cURus, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR EC 60X25MM 95-264VAC IP68 AT |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator 95 ~ 264VAC Vierkant - 60mm L x 60mm H Bal 19,5 CFM (0,546m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.050A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
31,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA60EC-UR-1WBIP68A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.