Orion OA280LFG111T ventilator
Artikelnummer:
OA280LFG111T
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 320mm L x 320mm H Bal 1130,0 CFM (31,64m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$168,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA280LFG111T |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 1130,0 CFM (31,64m³/min) |
| Lawaai: | 70,0dB |
| Vermogen (watt): | 148W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 141,5 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA280LFG |
| Afmetingen: | Vierkant - 320mm L x 320mm H |
| Statische druk: | 0,650 in H2O (161,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, kit, thermische overbelastingsbeschermer (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 323X141,5MM 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 320mm L x 320mm H Bal 1130,0 CFM (31,64m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.50A |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
70,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA280LFG111T fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.