Orion OA254EC-UR-1TBIP68A ventilator
Artikelnummer:
OA254EC-UR-1TBIP68A
Ventilator Tubeaxial 95 ~ 264VAC Rond - 254mm Dia Bal 500,0 CFM (14,00m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$169,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA254EC-UR-1TBIP68A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 95 ~ 264VAC |
| Luchtstroom: | 500,0 CFM (14,00m³/min) |
| Lawaai: | 56,0dB |
| Vermogen (watt): | 22.00W |
| RPM: | 1700 TPM |
| Breedte: | 89,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA254EC |
| Afmetingen: | Rond - 254mm Dia |
| Statische druk: | 0,480 in H2O (119,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR 254X89MM 95-264VAC IP68/ATEX |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 95 ~ 264VAC Rond - 254mm Dia Bal 500,0 CFM (14,00m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA254EC-UR-1TBIP68A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.