Orion OA254AN-22-2TB ventilator
Artikelnummer:
OA254AN-22-2TB
Orion ventilatoren OA254AN-22-2TB AC ventilator 254x254x89mm 230VAC 45W 2000RPMS 600CFM 55dB Dubbele kogelklem
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$92,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA254AN-22-2TB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 630 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Geluidsniveau: | 51,7 dBA |
| Vermogen: | 55 W |
| RPM: | 2000 TPM |
| Serie: | Serie OA254AN |
| Statische druk: | 0,54 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Gewicht: | 5,4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
51,7 dBA |
| Luchtstroom |
630 CFM |
| Stroom |
55 W |
| Spanning |
230 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA254AN-22-2TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.