Orion OA254AN-11-3WB ventilator
Artikelnummer:
OA254AN-11-3WB
Orion ventilatoren OA254AN-11-3WB AC ventilator 254x254x89mm 115VAC 32W 1100RPMS 320CFM 48dB Dubbele kogeldraad
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$80,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA254AN-11-3WB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 530 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Geluidsniveau: | 45,5 dBA |
| Vermogen: | 35 W |
| RPM: | 1650 RPM |
| Serie: | Serie OA254AN |
| Statische druk: | 0,46 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Gewicht: | 5,4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
45,5 dBA |
| Luchtstroom |
530 CFM |
| Stroom |
35 W |
| Spanning |
115 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA254AN-11-3WB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.