Orion OA2543AN-22-1TB1856 ventilator
Artikelnummer:
OA2543AN-22-1TB1856
Orion Ventilatoren OA2543AN-22-1TB1856 AC ventilator 230V 254x89mm Rond 930CFM 66dBA 105W 3300RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$114,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA2543AN-22-1TB1856 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 930 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 10 x 10 in ; 254 x 254 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Rond |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; Metaallegering |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -30 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 67 dBA |
| Vermogen: | 105 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 3300 TPM |
| Serie: | Serie OA2543AN-METAL |
| Speciale kenmerken: | Alle metalen |
| Grootte: | 10 x 3,5 (254 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 3300 TPM |
| Statische druk: | 1,07 in (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Rond |
| Gewicht: | 4,7 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
67 dBA |
| Luchtstroom |
930 CFM |
| Stroom |
105 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
3300 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA2543AN-22-1TB1856 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.