Orion OA225AP-11-1TB1869K ventilator
Artikelnummer:
OA225AP-11-1TB1869K
Orion ventilatoren OA225AP-11-1TB1869K AC ventilator IP69K 225x225x80mm 115VAC dubbele bal 80W 3100RPM 620CFM terminal
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$142,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA225AP-11-1TB1869K |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 620 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 225 x 225 mm |
| Dikte bij benadering: | 80 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Materiaal: | Aluminium; Staal |
| Geluidsniveau: | 66,2 dBA |
| Vermogen: | 80 W |
| RPM: | 3100 TPM |
| Serie: | OA225AP-IP69K serie |
| Statische druk: | 0,74 In (H2O) |
| Gewicht: | 4,81 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
66,2 dBA |
| Luchtstroom |
620 CFM |
| Stroom |
80 W |
| Spanning |
115 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA225AP-11-1TB1869K Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.