Orion OA200AP-22-1TB1869K ventilator
Artikelnummer:
OA200AP-22-1TB1869K
Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig/Rond - 220mm L x 200mm H Bal 485,0 CFM (13,58m³/min) 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$137,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA200AP-22-1TB1869K |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 485,0 CFM (13,58m³/min) |
| Lawaai: | 68,0dB |
| Vermogen (watt): | 105W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 70,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA200AP-IP69K |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 220mm L x 200mm H |
| Statische druk: | 0,930 in H2O (231,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP69K - Stofdicht, Waterbestendig, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | AC VENTILATOR, IP69K, 220X220X72MM, 230 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Rechthoekig/Rond - 220mm L x 200mm H Bal 485,0 CFM (13,58m³/min) 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Staal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
68,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA200AP-22-1TB1869K fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.