Orion OA200AN-22-1TB1856 ventilator
Artikelnummer:
OA200AN-22-1TB1856
Orion ventilatoren OA200AN-22-1TB1856 AC ventilator 230V 200x220x70mm Obround 485CFM 68dBA 105W 3300RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$92,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA200AN-22-1TB1856 |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 485 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,9 x 8,7 in ; 200 x 220 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,8 in ; 71 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Obrond |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; Metaallegering |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -30 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 68 dBA |
| Vermogen: | 105 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| RPM: | 3300 TPM |
| Serie: | Serie OA200AN-METAL |
| Speciale kenmerken: | Alle metalen |
| Grootte: | 7,87 x 8,66 x 2,8 (200 x 220 x 70) In. (mm) |
| Snelheid: | 3300 TPM |
| Statische druk: | 0,93 In (H2O) |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
| Gewicht: | 4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
68 dBA |
| Luchtstroom |
485 CFM |
| Stroom |
105 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
3300 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA200AN-22-1TB1856 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.