Orion OA180APL-22-1TB ventilator
Artikelnummer:
OA180APL-22-1TB
Orion OA180APL-22-1TB 230V 70W 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$225,32
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Orion |
| Model: | OA180APL-22-1TB |
| spanning: | 230V |
| Snelheid (RPM): | 3300 |
| Type: | Axiaal |
| Vermogen: | 70W |
| Lawaai: | 60 dBA |
| Luchtstroom: | 405,0 CFM (11,47 m/min) |
| AC/DC: | AC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 180 mm x 180 mm x 65 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | OA180APL |
| Statische druk: | 0,830 in H2O (206,7 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal frame: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
60 dBA |
| Luchtstroom |
405,0 CFM (11,47 m/min) |
| Stroom |
70W |
| Spanning |
230(V) |
| Toerental |
3300 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA180APL-22-1TB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.