Orion OA180APL-11-2WB ventilator
Artikelnummer:
OA180APL-11-2WB
Orion Ventilatoren OA180APL-11-2WB AC Ventilator Vierkant 180x180x65mm 115VAC Kogellager 280CFM Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$51,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA180APL-11-2WB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 290 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,1 x 7,1 in ; 180 x 180 mm |
| Dikte bij benadering: | 2,6 in ; 66 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Geluidsniveau: | 47,3 dBA |
| Vermogen: | 50 W |
| RPM: | 2350 TPM |
| Serie: | OA180APL-serie |
| Statische druk: | 0,58 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Gewicht: | 3,96 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
47,3 dBA |
| Luchtstroom |
290 CFM |
| Stroom |
50 W |
| Spanning |
115 V |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA180APL-11-2WB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.