Orion OA180AP-22-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA180AP-22-1WB
Orion ventilatoren OA180AP-22-1WB AC ventilator 180x180x89mm 230VAC 70W 3200RPMS 420CFM 62dB Dubbele kogeldraad
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$95,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA180AP-22-1WB |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 230 V |
| Luchtstroom: | 409 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 7,1 x 7,1 in ; 180 x 180 mm |
| Dikte bij benadering: | 3,5 in ; 89 mm |
| Type lager: | Kogel |
| Configuratie: | Vierkant |
| Frequentie: | 50 Hz ; 60 GHz |
| Materiaal: | Aluminium; UL 94 V-0 kunststof |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 80 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 62 dBA |
| Vermogen: | 70 W |
| RPM: | 3175 RPM |
| Serie: | OA180AP-serie |
| Grootte: | 7,1 x 3,5 (180 x 89) In. (mm) |
| Snelheid: | 3200 TPM |
| Statische druk: | 0,84 In (H2O) |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 4 pond |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
62 dBA |
| Luchtstroom |
409 CFM |
| Stroom |
70 W |
| Spanning |
230 V |
| Toerental |
3200 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA180AP-22-1WB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.