Orion OA180ANL-11-1TB1856 ventilator
Artikelnummer:
OA180ANL-11-1TB1856
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 180mm L x 180mm H Bal 330,0 CFM (9,24m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$201,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA180ANL-11-1TB1856 |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 330,0 CFM (9,24m³/min) |
| Lawaai: | 65,0 dB |
| Vermogen (watt): | 80.0W |
| RPM: | 3250 RPM |
| Breedte: | 65,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA180ANL |
| Afmetingen: | Vierkant - 180mm L x 180mm H |
| Statische druk: | 0,800 in H2O (199,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP56 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 180X65MM 115VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 180mm L x 180mm H Bal 330,0 CFM (9,24m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 120VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
65,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA180ANL-11-1TB1856 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.