Orion OA172SAP-22-3WB1855 ventilator
Artikelnummer:
OA172SAP-22-3WB1855
Buisasventilator 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$99,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172SAP-22-3WB1855 |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 105,0 CFM (2,94m³/min) |
| Lawaai: | 35,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 20.00W |
| RPM: | 1600 TPM |
| Breedte: | 51,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA172SAP |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,260 in H2O (64,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, condensator, thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | 230VAC 172X150X51MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 230VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 105,0 CFM (2,94m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 200 ~ 260 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
35,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172SAP-22-3WB1855 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.