Orion OA172SAP-11-1TB(SF) ventilator
Artikelnummer:
OA172SAP-11-1TB(SF)
Orion ventilatoren OA172SAP-11-1TB(SF) AC ventilator 115V 172x150x51mm Obround 226CFM 58dBA 31W 3400RPM Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$79,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172SAP-11-1TB(SF) |
| Type ventilator: | AC |
| Spanningswaarde: | 115 V |
| Luchtstroom: | 226 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 6,8 x 5,9 in ; 172 x 150 mm |
| Dikte bij benadering: | 2 in ; 51 mm |
| Type lager: | Dubbele bal |
| Configuratie: | Obrond |
| Huidige waardering: | 0.25 A |
| Frequentie: | 60 Hz |
| Materiaal: | Gegoten aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur: | 70 ¡ãC |
| Minimale bedrijfstemperatuur: | -20 ¡ãC |
| Geluidsniveau: | 58 dBA |
| Vermogen: | 31 W |
| Rotatie: | CCW Graad(en) |
| Serie: | OA172SAP-serie |
| Grootte: | 6,7 x 5,9 x 2 (172 x 150 x 51) In. (mm) |
| Snelheid: | 3400 TPM |
| Statische druk: | 0,79 in H2O (197 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Terminals |
| Type: | Obround (platte kanten/ronde uiteinden) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
58 dBA |
| Luchtstroom |
226 CFM |
| Stroom |
31 W |
| Spanning |
115 V |
| Toerental |
3400 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172SAP-11-1TB(SF) Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.