Orion OA172LFGH221T ventilator
Artikelnummer:
OA172LFGH221T
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 207mm L x 207mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Klemmen of 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172LFGH221T |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Lawaai: | 52,0 dB |
| Vermogen (watt): | 35.00W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 112,3 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA172LFGH |
| Afmetingen: | Vierkant - 207mm L x 207mm H |
| Statische druk: | 0,700 in H2O (174,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, kit |
| Beëindiging: | 2 aansluitklemmen of 2 draadkabels |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 207X112,3MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 207mm L x 207mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Klemmen of 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 160 ~ 260 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172LFGH221T fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.