Orion OA172LFG221T ventilator
Artikelnummer:
OA172LFG221T
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 204mm L x 204mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Klemmen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172LFG221T |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 235,0 CFM (6,58m³/min) |
| Lawaai: | 52,0 dB |
| Vermogen (watt): | 35.00W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 77,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA172LFG |
| Afmetingen: | Vierkant - 204mm L x 204mm H |
| Statische druk: | 0,700 in H2O (174,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Condensator, kit |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 204X77,5MM 230VAC TERM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 204mm L x 204mm H Bal 235,0 CFM (6,58m³/min) 2 Klemmen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 160 ~ 260 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
52,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172LFG221T fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.