Orion OA172EC-UR-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA172EC-UR-1WB
Ventilator Tubeaxial 110/220VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 220,0 CFM (6,16m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$50,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA172EC-UR-1WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 110/220VAC |
| Luchtstroom: | 220,0 CFM (6,16m³/min) |
| Lawaai: | 55,0dB |
| Vermogen (watt): | 12.50W |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Breedte: | 51,60 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA172EC |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H |
| Statische druk: | 0,800 in H2O (199,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage, elektronische schakeling (EC) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | EC VENTILATOR 172X152X51,6MM 90-265VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 110/220VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 152mm H Bal 220,0 CFM (6,16m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA172EC-UR-1WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.