Orion OA162-5E-115WB ventilator
Artikelnummer:
OA162-5E-115WB
Buisasventilator 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 230,0 CFM (6,44m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,41
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA162-5E-115WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 230,0 CFM (6,44m³/min) |
| Lawaai: | 53,0dB |
| Vermogen (watt): | 42.00W |
| RPM: | 3250 RPM |
| Breedte: | 55,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA162 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H |
| Statische druk: | 0,630 in H2O (156,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 172X55MM 115VAC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 115VAC Rechthoekig/Rond - 172mm L x 150mm H Bal 230,0 CFM (6,44m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 103 ~ 126VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
53,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA162-5E-115WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.