Orion OA125AP-22-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA125AP-22-1WB
Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 120mm L x 120mm H Bal 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA125AP-22-1WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 75,0 CFM (2,10m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB |
| Vermogen (watt): | 14.00W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA125 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119,5X26,2MM 230VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 230VAC - 120mm L x 120mm H Bal 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 160 ~ 260 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA125AP-22-1WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.