Orion OA125AP-11-1WB ventilator
Artikelnummer:
OA125AP-11-1WB
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,50
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA125AP-11-1WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 75,0 CFM (2,10m³/min) |
| Lawaai: | 42,0 dB |
| Vermogen (watt): | 11.00W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA125 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119,5X26,2MM 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 120mm L x 120mm H Bal 75.0 CFM (2.10m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 80 ~ 130VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
42,0 dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA125AP-11-1WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.