Orion OA119AP-11-2WB ventilator
Artikelnummer:
OA119AP-11-2WB
Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 127mm L x 127mm H Bal 95.0 CFM (2.66m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$42,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA119AP-11-2WB |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 95,0 CFM (2,66m³/min) |
| Lawaai: | 37,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 10.00W |
| RPM: | 2300 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA119AP |
| Afmetingen: | Vierkant - 127mm L x 127mm H |
| Statische druk: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UR |
| Beschrijving: | 115VAC 127X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115VAC - 127mm L x 127mm H Bal 95.0 CFM (2.66m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 125 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
37,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA119AP-11-2WB fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.