Orion OA109EC-UR-1TBIP68A ventilator
Artikelnummer:
OA109EC-UR-1TBIP68A
Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 120mm L x 120mm H Bal 106,0 CFM (2,97m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$81,11
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA109EC-UR-1TBIP68A |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | 106,0 CFM (2,97m³/min) |
| Lawaai: | 43,0dB |
| Vermogen (watt): | 4.90W, 5.20W |
| RPM: | 3200 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA109EC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,340 in H2O (84,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbel voltage, elektronische commutatie (EC), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, cURus, UR |
| Beschrijving: | VENTILATOR 120X38MM 90-265VAC IP68 ATEX |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 115/230VAC - 120mm L x 120mm H Bal 106,0 CFM (2,97m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0,060A/0,080A |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0dB |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA109EC-UR-1TBIP68A fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.