Orion OA109AP-22-3TBR ventilator
Artikelnummer:
OA109AP-22-3TBR
Ventilator Tubeaxial 230VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 75,0 CFM (2,10m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$35,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | OA109AP-22-3TBR |
| Fabrikant: | Orion-fans |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 75,0 CFM (2,10m³/min) |
| Lawaai: | 38,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 12.00W |
| RPM: | 2300 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | OA109AP |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | 230VAC 120X38MM OMGEKEERDE LUCHTSTROOM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 75,0 CFM (2,10m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 160 ~ 260 VAC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Orion OA109AP-22-3TBR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.