Murata ventilator MZB3004T04
Artikelnummer:
MZB3004T04
Ventilator Micro Blower 8 ~ 19,5VDC Rechthoekig - 21mm L x 19mm H 0,006 CFM (0,0002m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$270,10
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MZB3004T04 |
| Fabrikant: | Murata Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 8 ~ 19,5 VDC |
| Luchtstroom: | 0,006 CFM (0,0002m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 1.2 W |
| RPM: | – |
| Breedte: | 7,90 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | – |
| Afmetingen: | Rechthoekig - 21mm L x 19mm H |
| Statische druk: | 200,737 in H2O (50000,0 Pa) |
| Type lager: | – |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 32°F ~ 113°F (0°C ~ 45°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR MIC BLOWR 21X7.9MM 8-19.5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 8 ~ 19,5VDC Rechthoekig - 21mm L x 19mm H 0,006 CFM (0,0002m³/min) 2 Terminals |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 19,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Murata Electronics MZB3004T04 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.