Mechatronics MXB9733L24B-BS fan
Artikelnummer:
MXB9733L24B-BS
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97mm L x 94.4mm H Ball 18.8 CFM (0.526m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MXB9733L24B-BS |
| Lawaai: | 41,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 18,8 CFM (0,526m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2200 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97 mm lang x 94,4 mm hoog |
| Breedte: | 33,00mm |
| Statische druk: | 0,370 in H2O (92,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,397 lb (180,08 g) |
| Serie: | MXB9733 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.200A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97mm L x 94.4mm H Ball 18.8 CFM (0.526m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MXB9733L24B-BS fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.