Ebmpapst MULTIFAN4212 ventilator
Artikelnummer:
MULTIFAN4212
ebm-papst MULTIFAN 4212 2 Server - Vierkante ventilator 12V 4.3W 120x120x38mm 3-draads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,72
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ebm-papst |
| Model: | MULTIFAN4212 |
| Snelheid (RPM): | 3050 RPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 97,0 CFM (2,72 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 38,00mm |
| Serie: | 4200 |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 119X38MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 14,5 VDC |
| Vermogen (watt): | 4.30W |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
| Levensduur @ Temp: | 62500 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
45,0 dB(A) |
| Luchtstroom |
97,0 CFM (2,72 m/min) |
| Toerental |
3050 RPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Ebmpapst MULTIFAN4212 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.