Mechatronics MSI2577H48B1+6-BBR ventilator
Artikelnummer:
MSI2577H48B1+6-BBR
Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 250mm Dia Ball 716.0 CFM (20.05m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$167,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MSI2577H48B1+6-BBR |
| Lawaai: | 76,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 716,0 CFM (20,05m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2800 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Breedte: | 77,30 mm |
| Statische druk: | 3,365 in H2O (838,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 4.4 lbs (2 kg) |
| Serie: | MSI2577 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 3.90A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Motorized Impellers 48VDC Round – 250mm Dia Ball 716.0 CFM (20.05m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
76,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MSI2577H48B1+6-BBR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.