Mechatronics MSI1380H48B1+7-BBR ventilator
Artikelnummer:
MSI1380H48B1+7-BBR
Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 133mm Dia Bal 177.1 CFM (4.96m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MSI1380H48B1+7-BBR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 177,1 CFM (4,96m³/min) |
| Lawaai: | 66,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 80,50 mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | MSI1380 |
| Afmetingen: | Rond - 133mm Dia |
| Statische druk: | 1,780 in H2O (443,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerental), spanningsregeling |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR IMP MTRZD 133X80.5MM 48VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 48VDC Rond - 133mm Dia Bal 177.1 CFM (4.96m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.50A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
66,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MSI1380H48B1+7-BBR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.