Ventilator Mechatronics MS6038H48B-FSR-2EM
Artikelnummer:
MS6038H48B-FSR-2EM
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 58.0 CFM (1.62m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MS6038H48B-FSR-2EM |
| Lawaai: | 59,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 58,0 CFM (1,62m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 11000 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 1,600 in H2O (398,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Gewicht: | 0.231 lb (104.78 g) |
| Serie: | MS6038-S |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.290A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 58.0 CFM (1.62m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
59,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MS6038H48B-FSR-2EM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.