Ventilator Mechatronics MS2006E12B2-RSR
Artikelnummer:
MS2006E12B2-RSR
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 20mm L x 20mm H Ball 1.1 CFM (0.031m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MS2006E12B2-RSR |
| Lawaai: | 31,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1,1 CFM (0,031m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 12000 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Mechatronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 20mm L x 20mm H |
| Breedte: | 6,50 mm |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | 0.007 lb (3.18 g) |
| Serie: | MS2006 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 20mm L x 20mm H Ball 1.1 CFM (0.031m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
31,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MS2006E12B2-RSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.