Ventilator Mechatronics MS1751H48B-FHR-2EM
Artikelnummer:
MS1751H48B-FHR-2EM
Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 171mm L x 153mm H Bal 418,0 CFM (11,70m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$51,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MS1751H48B-FHR-2EM |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| Luchtstroom: | 418,0 CFM (11,70m³/min) |
| Lawaai: | 71,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 5500 TPM |
| Breedte: | 51,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MS1751-H |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 171mm L x 153mm H |
| Statische druk: | 1,640 in H2O (408,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP68 - stofdicht, waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 171X51,5MM 48VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 48VDC Rechthoekig/Rond - 171mm L x 153mm H Bal 418,0 CFM (11,70m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.56A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
71,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MS1751H48B-FHR-2EM fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.