Ventilator Mechatronics MS1238H24B1+6-FHR
Artikelnummer:
MS1238H24B1+6-FHR
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 203,3 CFM (5,69m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MS1238H24B1+6-FHR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 203,3 CFM (5,69m³/min) |
| Lawaai: | 56,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 4000 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MS1238 |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,590 in H2O (147,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X38MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Bal 203,3 CFM (5,69m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.910A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
56,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics MS1238H24B1+6-FHR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.