Delta MR83AUPE-104S10 ventilator
Artikelnummer:
MR83AUPE-104S10
Gemotoriseerde waaiers 115/230VAC Vierkant - 83mm L x 83mm H Bal 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$29,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MR83AUPE-104S10 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 115/230VAC |
| Luchtstroom: | – |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 15.00W |
| RPM: | 1300 RPM |
| Breedte: | 81,00mm |
| Type ventilator: | Gemotoriseerde waaiers |
| Serie: | MR |
| Afmetingen: | Vierkant - 83mm L x 83mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC), bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 55°C |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | MOTOR 83X81MM 115/230 VAC IP54 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Gemotoriseerde waaiers 115/230VAC Vierkant - 83mm L x 83mm H Bal 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 100 ~ 240 VAC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta MR83AUPE-104S10 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.