Sunon MH40201V3-C03A-E99 fan
Artikelnummer:
MH40201V3-C03A-E99
Fan Blower 13VDC Square – 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 0.700 CFM (0.020m³/min) 6 Pin
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MH40201V3-C03A-E99 |
| Lawaai: | 27,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 0,700 CFM (0,020m³/min) |
| Vermogen (watt): | 0.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 13 VDC |
| RPM: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | 6 Speld |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Breedte: | 22.20mm |
| Statische druk: | 0.020 in H2O (5.0 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Thermistor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 221°F (-40 ~ 105°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | – |
| Serie: | MH |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.046A |
| Spanningsbereik: | 8 ~ 16 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 60000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 13VDC Square – 40mm L x 40mm H Vapo-Bearing™ 0.700 CFM (0.020m³/min) 6 Pin |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
27,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MH40201V3-C03A-E99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.