Sunon MF50151V1-1B00U-A99 ventilator
Artikelnummer:
MF50151V1-1B00U-A99
Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 51,7mm L x 51,6mm H Vapo-Bearing™ 4,5 CFM (0,126m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF50151V1-1B00U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 4,5 CFM (0,126m³/min) |
| Lawaai: | 39,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.14 W |
| RPM: | 5200 TPM |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | MF |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 51,7mm L x 51,6mm H |
| Statische druk: | 0,670 in H2O (166,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR VENTILATOR 51,7X15MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 51,7mm L x 51,6mm H Vapo-Bearing™ 4,5 CFM (0,126m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.095A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
39,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF50151V1-1B00U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.