Sunon MF45100V2-1000U-G99 ventilator
Artikelnummer:
MF45100V2-1000U-G99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 45mm L x 45mm H Vapo-Bearing™ 9,4 CFM (0,263m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF45100V2-1000U-G99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 9,4 CFM (0,263m³/min) |
| Lawaai: | 26,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.51 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 45mm L x 45mm H |
| Statische druk: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | 5VDC VENTILATOR 45X10MM ALARM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 45mm L x 45mm H Vapo-Bearing™ 9,4 CFM (0,263m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.102A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF45100V2-1000U-G99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.