Sunon MF40201VX-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
MF40201VX-1000U-A99
MF40201VX-1000U-A99 12V 1.06W 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,26
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Sunon |
| Model: | MF40201VX-1000U-A99 |
| Snelheid (RPM): | 8000 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 27,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 10,8 CFM (0,302 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Serie: | MagLev? MF |
| Statische druk: | 0,290 in H2O (72,2 Pa) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Dampdragend? |
| Goedkeuringen: | CE, CUR, TUV, UL |
| Type product: | DC-ventilatoren |
| Vermogen (watt): | 960mW |
| Huidige waardering: | 0.080A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
27,5 dB(A) |
| Luchtstroom |
10,8 CFM (0,302 m/min) |
| Toerental |
8000 TPM |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “sunon MF40201VX-1000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.