Sunon MF35101V1-1000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
MF35101V1-1000U-A99
Sunon ventilatoren MF35101V1-1000U-A99 12V 0.72W 2draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,60
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Model: | MF35101V1-1000U-A99 |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (99,1 L/Min.) |
| Geluidsniveau: | 23 dBA |
| Productkenmerk: | Attribuut Waarde |
| Afmetingen bij benadering: | 1,4 x 1,4 inch (35 x 35 mm) |
| Dikte bij benadering: | 0,4 inch (10 mm) |
| Spanningswaarde: | 5 VDC |
| Configuratie: | Vierkant |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Luchtstroom |
3,5 CFM (99,1 L/Min.) |
| Origineel |
Vervang |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF35101V1-1000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.