Sunon MF30060V2-1000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
MF30060V2-1000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 3,7 CFM (0,104m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$11,59
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF30060V2-1000U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 3,7 CFM (0,104m³/min) |
| Lawaai: | 15,7 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 360 mW |
| RPM: | 7100 TPM |
| Breedte: | 6,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,110 in H2O (27,4 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | cURus, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 30X6,5MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 3,7 CFM (0,104m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.072A |
| Spanningsbereik: | 2,5 ~ 6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
15,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF30060V2-1000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.