Sunon MF30060V1-1000U-H99 ventilator
Artikelnummer:
MF30060V1-1000U-H99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 4,9 CFM (0,137m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF30060V1-1000U-H99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Lawaai: | 23,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.56 W |
| RPM: | 9100 TPM |
| Breedte: | 6,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,170 in H2O (42,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | 5VDC VENTILATOR 30X6MM PWM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 30mm L x 30mm H Vapo-Bearing™ 4,9 CFM (0,137m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.112A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
23,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF30060V1-1000U-H99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.