Sunon MF25101V1-1000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
MF25101V1-1000U-A99
Sunon ventilatoren MF25101V1-1000U-A99Fan DC 14000RPM 50(mA) 0.6W 3.8CFM 26dB(A) 25X25X10mm
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF25101V1-1000U-A99 |
| Type ventilator: | DC |
| Luchtstroom: | 3,8 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 1 x 1 in ; 25 x 25 mm |
| Dikte bij benadering: | 0,4 in ; 10 mm |
| Configuratie: | Vierkant |
| Geluidsniveau: | 26 dBA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26 dBA |
| Luchtstroom |
3,8 CFM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF25101V1-1000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.