Sunon MF25100V1-1000U-S99 ventilator
Artikelnummer:
MF25100V1-1000U-S99
Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Vapo-Bearing™ 3,5 CFM (0,098m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MF25100V1-1000U-S99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 3,5 CFM (0,098m³/min) |
| Lawaai: | 23,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.53 W |
| RPM: | 13000 TPM |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MF |
| Afmetingen: | Vierkant - 25mm L x 25mm H |
| Statische druk: | 0,250 in H2O (62,3 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | 5VDC VENTILATOR 25X10MM TACH/PWM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 5VDC - 25mm L x 25mm H Vapo-Bearing™ 3,5 CFM (0,098m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.105A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
23,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MF25100V1-1000U-S99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.