Sunon MEC0384V1-000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
MEC0384V1-000U-A99
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 138.0 CFM (3.86m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,89
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MEC0384V1-000U-A99 |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 138,0 CFM (3,86m³/min) |
| Vermogen (watt): | 9.7 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 0,360 in H2O (89,7 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Gewicht: | 0,481 lb (218,18 g) |
| Serie: | MagLev® MEC |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.203A |
| Spanningsbereik: | 24 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 138.0 CFM (3.86m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MEC0384V1-000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.