Sunon MEC0381V1-000U-G99 fan
Artikelnummer:
MEC0381V1-000U-G99
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 137.7 CFM (3.86m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MEC0381V1-000U-G99 |
| Lawaai: | 48,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 137,7 CFM (3,86m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3100 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 38,00mm |
| Statische druk: | 0,360 in H2O (89,6 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV, UKCA |
| Gewicht: | – |
| Serie: | ME |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.833A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 137.7 CFM (3.86m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MEC0381V1-000U-G99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.