Sunon MEC0252V3-000U-A99 ventilator
Artikelnummer:
MEC0252V3-000U-A99
Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 75,0 CFM (2,10m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,83
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MEC0252V3-000U-A99 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 75,0 CFM (2,10m³/min) |
| Lawaai: | 34,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2 W |
| RPM: | 2200 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | MagLev® MEC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,160 in H2O (39,8 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X25MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 24VDC - 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 75,0 CFM (2,10m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.084A |
| Spanningsbereik: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MEC0252V3-000U-A99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.