Sunon MEC0252V2-000U-G99 fan
Artikelnummer:
MEC0252V2-000U-G99
Fan Tubeaxial 24VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 93.0 CFM (2.60m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MEC0252V2-000U-G99 |
| Lawaai: | 40,5 dB(A) |
| Luchtstroom: | 93,0 CFM (2,60m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.5 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2700 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Sunon |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,220 in H2O (55,0 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CCC, CE, CURUS, TUV, UKCA |
| Gewicht: | – |
| Serie: | ME |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.146A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Levensduur @ Temp: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 24VDC Square – 120mm L x 120mm H Vapo-Bearing™ 93.0 CFM (2.60m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
40,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MEC0252V2-000U-G99 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.