Sunon MEC0252V1-000U-A99 Ventilator
Artikelnummer:
MEC0252V1-000U-A99
Sunon ventilatoren MEC0252V1-000U-A99 DC ventilator 24V 120x120x25mm 108.2CFM 5.4W 44.5dBA 3100RPM Draadkabels
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$15,12
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | MEC0252V1-000U-A99 |
| Type ventilator: | DC |
| Spanningswaarde: | 24 V |
| Luchtstroom: | 108 CFM |
| Afmetingen bij benadering: | 4,7 x 4,7 in ; 120 x 120 mm |
| Dikte bij benadering: | 1 in ; 26 mm |
| Type lager: | Vapo |
| Configuratie: | Vierkant |
| Huidige waardering: | 0.225 A |
| Materiaal: | Kunststof |
| Geluidsniveau: | 44 dBA |
| Vermogen: | 5.4 W |
| Rotatie: | CW Graad(en) |
| Serie: | ME serie |
| Grootte: | 4,7 x 1 (120 x 25) In. (mm) |
| Snelheid: | 3100 TPM |
| Statische druk: | 0,28 in H2O (69,7 Pa) Pa |
| Beëindiging: | Draadkabels |
| Type: | Vierkant |
| Gewicht: | 162 g |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44 dBA |
| Luchtstroom |
108 CFM |
| Stroom |
5.4 W |
| Spanning |
24 V |
| Toerental |
3100 TPM |
| Fabrikant | |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon MEC0252V1-000U-A99 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.